O mně

O mně

Jsem realitní makléřka specializující se na prodej a pronájem nemovitostí v Táboře a okolí. V oboru pracuji více než 16let a mám za sebou mnoho úspěšných prodejů a pronájmů v Čechách i zahraničí. Svoji realitní činnost mám rozšířenou také o správu nemovitostí pro české i zahraniční klienty. Navíc zpracovávám posouzení tržní ceny při prodeji nemovitostí pro notářské účely, anebo také pro majitelé nemovitostí, kteří chtějí poradit se stanovením prodejní ceny. Tábor mám velmi ráda a považuji ho za krásné město, ve kterém jsem doma.

Co mě v mé práci baví?

Různorodost. Mimo naplánovaný program nikdy nevím, kam v daný den nečekaně pojedu a s kým se setkám. Často s klienty řeším problémy, které by pro ně samotné mohly být obtížné. Hřejivý pocit mám pokaždé, když nakonec vidím spokojenost, vděk v jejich očích a úsměv. Některé příběhy si můžete přečíst v referencích.

Jaký je můj tým spolupracovníků?

V realitách je propojení činností důležité. Mám to štěstí, že se mohu v rámci týmu spolehnout na skvělou a hlavně zkušenou právničku se specializací na realitní právo Mgr. Helenu Martínkovou a perfektní hypoteční makléřku Lenku Svobodovou. Díky tomuto týmu jsme schopny vyřešit téměř neřešitelné.

Proč mám vlastní realitní kancelář?

Věděla jsem, že chci pracovat pro lidi svým vlastním profesionálním a přátelským přístupem. Věnovat se každému osobně po celou dobu obchodu a to i po lidské stránce a ne na člověka nahlížet pouze jako na klienta. Stále rozšiřuji vzdělávání o nové oblasti jako jsou právní novinky, videoprohlídky, profesionální fotografie, homestaging a další znalosti a praktické zkušenosti v oblasti prodeje a to zejména díky propracovanému systému vzdělávání, který profesní trh u nás nabízí.

Jaké mám koníčky?

V mém případě je to doslovné. Ráda jezdím na koni. Mám kobylku anglického plnokrevníka ustájenou hned vedle našeho domu ještě s dalšími koňskými kamarády. Nesmím opomenout terénní procházky s naší fenkou bígla, která je neodmyslitelnou součástí mé lidské a zvířecí rodiny. A velkou vášní je mi cestování, které úžasně rozšiřuje poznání, že na světě je stále plno dobrých lidí.

MOTTO:  Úsměv skládá zbraně

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu v kanceláři nebo u kávy.

© Copyright 2024 Realitní kancelář Centrum | Jana Jirková

Vytvořili v: